درباره ماشین سازی دقایق اراک

امروزه ماشین سازی دقایق اراک نامی آشنا در طراحی و تولید انواع ادوات ، تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی ، دامپروری ، راهسازی ، دریایی ، صنعتی و ساختمانی در کشور عزیزمان ایران می باشد. از این گذشته پیرو رسالت شرکت که گسترش کیفیت و خدمت در عرصه جهانی است، در سال های اخیر با ایجاد سیستم قدرتمند فروش و داشتن بیش از ۲۰۰ نماینده در سطح کشور، صادرات به کشورهای همسایه از جمله عراق ، ترکمنستان ، آذربایجان ، ارمنستان و افغانستان را نیز آغاز نموده ایم. شما می توانید با عضویت در خبرنامه و شبکه های مجازی دقایق از آخرین اخبار درباره ما و محصولات مطلع شده و از مزایای ویژه کاربران عضو شده بهره مند گردید.

شعار همیشگی شرکت ماشین سازی دقایق “آرمان ما حس خوب شماست” بوده و به همین دلیل آماده دریافت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان در جهت بهبود کیفیت محصولات و خدمات شرکت هستیم. برای این منظور می توانید فرم مربوطه در صفحه تماس با ما را پر کرده و یا از طریق شماره تماس های شرکت با ما در تماس باشید.

دقایق اراک

برای آشنایی بیشتر با ما و محصولات شرکت ماشین سازی دقایق اراک ویدیوی زیر را مشاهده نمایید.

سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق فرم زیر مطرح نمایید. همکاران ما در واحدهای فروش و پشتیبانی در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

  • واحد فروش ۰۸۶۳۴۱۳۲۰۲۰
  • مهندس صالحی ۰۹۱۸۳۶۲۵۹۴۵
  • مهندس نقدی ۰۹۱۸۲۰۲۰۵۴۵
  • مهندس الحسینی ۰۹۱۸۸۱۰۵۴۷۵

آدرس:  اراک، شهرک صنعتی شماره یک، خیابان نوآوران، کدپستی: ۳۸۱۹۹۵۳۹۱۱

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت ماشین سازی دقایق اراک می باشد.