بیل جلو تراکتور(Front Loader)

بیل جلو تراکتور یا فرانت لودر در واقع یکی از پرکاربرد ترین ادوات متصل شونده به تراکتور یا بکهو لودر می باشد. این دستگاه کارایی بسیار زیادی در صنایع کشاورزی ، دامپروری و راهسازی دارد. همانطور که میدانید یک تراکتور به خودی خود کاربرد زیادی ندارد و برای استفاده از آن باید متعلقات دیگری به آن متصل گردد. 

بیل جلو های ساخته شده توسط شرکت ماشین سازی دقایق اراک حاصل بیش از ده سال سابقه در طراحی و تولید انواع بیل های تراکتوری و رشد تدریجی و رفع نواقص آن ها می باشد. و به همین دلیل امروزه این محصول سهم عمده فروش بازار ایران را به دلیل تکنولوژی بکار گرفته شده در ساخت آن داراست. و ما همچنان در راستای رشد و بهبود کیفیت و خدمات پس از فروش گام بر میداریم.

جهت کسب اطلاع از قیمت به روز بیل جلو سفارشی دقایق با ما تماس بگیرید.

بیل جلو تراکتور ۴ جک

بیل جلو سفارشی

فرانت لودر های ساخت شرکت ماشین سازی دقایق اراک به صورت انبوه برای مدل های ۳۹۹ ، ۲۸۵ ، ۸۰۰ و ۴۷۵ تراکتورهای ITM تولید می گردند. با این حال این شرکت قادر است برای تمامی تراکتورهای داخلی و خارجی مشتریان بیل جلو سفارشی تولید نماید. بیل جلو های سفارشی ساخته شده دقایق از شرکت های مطرحی مانند جاندیر، نیوهلند ، لاندینی ، ال اس ، رومانی ، سام ، تاف ، زتور و دیگر برندها بوده است. جهت کسب اطلاع از قیمت به روز بیل جلو سفارشی دقایق با ما تماس بگیرید.

پمپ هیدرولیکی جایگزین

برای استفاده از بیل های جلو در برخی از انواع تراکتورهایی که توان هیدرولیکی کافی جهت حرکت بیل را نداشته و یا باعث افت سرعت حرکت بیل می گردند، بایستی از پمپ هیدرولیکی جایگزین استفاده گردد. به همین منظور شرکت ماشین سازی دقایق اقدام به ارائه دو پکیج پمپ ۹ پیستون و ۶ پیستون به همراه بیل جلو با توجه به نوع تراکتور و یه سفارش مشتریان با ضمانت یک ساله می نماید.

متعلقات پکیج پمپ های هیدرولیکی دقایق عبارتند از:

 • کلیه شیلنگ ها و اتصالات هیدرولیکی و مورد نیاز با بهترین کیفیت
 • مخزن ، فیلتر براده و فیلتر روغن
 • شیر کنترل جک و شیر مخزن
 • پمپ، رابط و واسطه اتصال پمپ 

شرایط خرید و تسهیلات

با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و در جهت سهولت در امر خرید این محصول، شرکت ماشین سازی دقایق اراک با همکاری مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی ایران اقدام به ارائه تسهیلات خرید بیل جلو تراکتوری دقایق نموده است.

برای این منظور و اطلاع از قیمت بیل لودری تراکتور شما میتوانید با واحد فروش شرکت یا نمایندگان شرکت در سرتاسر ایران تماس حاصل فرمایید.

توصیه های ایمنی کار با بیل جلو تراکتور

 1. قبل از استفاده از محکم بودن تمامی پیچ ها و اتصالات اطمینان حاصل کنید.
 2. از روغن های هیدرولیکی استاندارد استفاده گردد.
 3. روغن هیدرولیک مورد استفاده باید فاقد هرگونه آلودگی و مواد زائد دیگر باشد.
 4. هنگامی که باکت در خاک بوده و تراکتور به سمت جلو در حرکت است، به هیچ عنوان فرمان را نچرخانید.
 5. هنگام وارد کردن نیروی رو به جلو به باکت باید حداقل ۲/۳ عرض باکت درگیر باشد.
 6. هنگام جابجا نمودن بار در مسافت های طولانی، حداقل فاصله باکت از زمین حدود ۴۰ سانتیمتر باشد.
 7. به ازای هر ۸۰ ساعت یکبار کار مفید بیل، بایستی مفاصل به طور کامل گریس کاری گردند.
 8. به ازای هر ۲۰۰ ساعت کار مفید بیل، فیلتر روغنی را که درون مخزن روغن جاسازی شده را بیرون آورده و با نفت یا گازوییل شستشو دهید.
 9. دفترچه راهنمای محصول را حتما نگهداری کرده تا در صورت فروش بیل، به فرد بعدی انتقال دهید.
 10. در صورت بروز هرگونه مشکل و ایراد در دستگاه با همکاران واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی دستگاه

نصب و راه اندازی این محصول توسط کارشناسان مجرب شرکت صورت می پذیرد. با این حال این امر اجباری نیست. و در صورت درخواست مشتری، میتواند توسط خود ایشان صورت پذیرد. بدیهی است در اینصورت شرایط گارانتی محصول تغییر می یابد.

انتقال بیل ها از یک تراکتور به تراکتور نوع دیگر (به عنوان مثال از تراکتور مدل ITM 399 به ITM 285) فقط با ایجاد تغییرات کوچکی در بیل امکان پذیر است. با این حال این تغییرات باید توسط متخصصین کارآزموده خود شرکت انجام شده تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بیل جلو تراکتور و همچنین اطلاع از شرایط خرید و قیمت بیل لودری میتوانید از طریق سایت و شماره های تماس یا شبکه های اجتماعی شرکت با ما در تماس باشید:

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش
کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق فرم زیر مطرح نمایید. همکاران ما در واحدهای فروش و پشتیبانی در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

 • واحد فروش ۰۸۶۳۴۱۳۲۰۲۰
 • مهندس صالحی ۰۹۱۸۳۶۲۵۹۴۵
 • مهندس نقدی ۰۹۱۸۲۰۲۰۵۴۵
 • مهندس الحسینی ۰۹۱۸۸۱۰۵۴۷۵

آدرس:  اراک، شهرک صنعتی شماره یک، خیابان نوآوران، کدپستی: ۳۸۱۹۹۵۳۹۱۱

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت ماشین سازی دقایق اراک می باشد.