بهترین و با کیفیت ترین کابین ایرانی

مهم ترین شاخصه کابین های تراکتور دقایق ایجاد امنیت برای اپراتور می باشد . این کابین ها برای ایجاد راحتی فوق العاده آسان تر کردن کار و دید وسیع اپراتور طراحی و تولید شده اند .سیستم سرمایش و گرمایش قدرتمند با دو عدد فن خنک کننده برقی روی سقف و کمپرسور هفت سوپاپ سنگاپوری شرایط مطلوبی را برای اپراتور در تمامی شرایط آب و هوایی مهیا می سازد .

مجهز به سیستم مولتی مدیا با قابلیت پخش رادیو و موسیقی از درگاه USB و AUX  ( امکان سفارش سیستم مولتی مدیا  تصویری همراه با دوربین دید از عقب تراکتور )
کابین های دقایق مجهز به سیستم روشنایی چند منظوره شامل : پرژکتورهای ال ای دی جلو  و عقب، چراغ گردان ، خطر ، راهنما و روشنایی داخل کابین هستند .
نصب کابین دقایق در  سراسر کشور بصورت رایگان انجام می شود .

 

امکان سفارشی سازی جهت نصب بر روی انواع تراکتور

اتاق یا کابین تراکتور یکی از مهمترین اجزا در تراکتور بوده که دقت در ساخت و توجه به تمامی جزئیات باید در دستور کار شرکت سازنده آن باشد. به طوری که در شرکت های تراکتور سازی بزرگ دنیا کابین بر روی تراکتور ( تراکتور کابین دار شرکتی ) و یا بکهو لودر عرضه می گردد. در این راستا شرکت ماشین سازی دقایق اراک با بهره گیری از متریال با کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز دنیا توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین سازندگان کابین تراکتور در ایران مطرح سازد. این کابین ها بر روی انواع مدل های تراکتور های ITM  اعم از ۴۷۵ ، ۳۹۹ ، ۲۸۵ ، ۴۸۵ ، ۲۹۹ و ۸۰۰ تک و جفت دیفرانسیل به راحتی قابل نصب هستند.

همچنین برای تراکتورهای دیگری مانند نیوهلند ، جاندیر ، رومانی ، ال اس ، سام ، تافه ، لندینی ، اگریا،  لامبورگینی ، زتور و غیره امکان ساخت کابین سفارشی وجود دارد.
جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و یا کلمه کابین فول آپشن را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۲۸۰۹۳ ارسال فرمایید .


۰۸۶۳۴۱۳۲۰۱۰
۰۸۶۳۴۱۳۲۰۲۰
۰۸۶۳۴۱۳۲۴۶۰
۰۸۶۳۴۱۳۲۴۶۱